style2
0850 214 3324
Ankara Asfaltı No: 2/A 34718 Acıbadem - Kadıköy - İSTANBUL

Haberler

Varis Merkezimiz, New York'ta düzenlenen uluslararası Interactive Media Awards'tan “Üstün Başarı” ödülü aldı.

Varis Merkezimiz, New York'ta düzenlenen uluslararası Interactive Media Awards'tan “Üstün Başarı” ödülü aldı.

Interactive Media Council tarafından 2006 yılında hayata geçirilen Interactive Media Awards, sektörün en prestijli yarışmaları arasında gösteriliyor.

Varis Merkezi®'nin sitesi Interactive Media Awards'da aralarında History Chanel, Microsoft,Time Sağlık Direktörü, New York Times, MTV, Time Warner gibi dünya devi kuruluşların da bulunduğu jüri komitesi tarafından degerlendirildi. Yarışmada tasarım, içerik, fonksiyonellik, kullanışlılık ve kullanıcı dostu olma gibi kriterler gözetildi. Ödül ilk kez Medikal dalda Türkiye’ye verilmiş oldu.

Varis Merkezi Direktörü Op.Dr.Mustafa K.Çalik yaptığı açıklamada:

1997 yılından beri damar hastalıkları konusunda hastalarımıza kişiye özgü teşhis, tedavi ve her şeyden önemlisi koruyucu hekimlik hizmeti veren merkezimizin ulusumuza kazandırdığı bu ödül bize sürekli yenilenme ve daha iyiye ulaşmak konusunda itici güç olmuştur. İnternet sitemiz hasta ve sağlık çalisanlarini damar hastalıkları konusunda bilgilendirmek amacıyla güvenilir kaynaklardan derlenmiş bilgi, görüntü ve tecrübelerimizi içermektedir.

Dolaşim veya damar sağlığı ile ilgilenen herkes bu sitede ilgisini çekecek birşeyler bulabilir.” dedi.

Daha önce National Geografic, Cleveland Hospital, Harvard, Discovery Health, CBC News ve Türkiye'den de Garanti Bankası, Volkswagen, Yapı Kredi Bankası gibi konusunda lider kuruluşlar Interactive Media Awards yarişmasında ödüle layık görülmüştü.

 

 

loading