style2
0850 214 3324
Ankara Asfaltı No: 2/A 34718 Acıbadem - Kadıköy - İSTANBUL

Kullanım Şartları

Site Kullanım Koşulları

Kullanım Şartları

  • Bu web sitesi ve aksi belirtilmedikçe içinde yer alan bütün bilgiler ve görseller (fotoğraf, belge, film,slayt,vb.) Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık tarafından güvenli kaynaklardan ve şahsi tecrübelerinden derlenmiştir. Web sayfamızdaki bilgiler hasta ve sağlık profesyonellerini bilgilendirmek amacıyla güvenilir kaynaklardan derlenmiş olup kesin teşhis ve tedaviniz için doktorunuza başvurunuz. Bu web sitesine girip kullanmakla aşağıda yazılı olan kural ve şartlar kabul edilmiş olunur. Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık kendi insiyatifi ile herhangi bir zamanda şartları ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kurallardan herhangi birisinin yasadışı, geçersiz ya da yürürlükten kalkmış olması diğer kuralların geçerliliğini ya da uygulanabilir olmasını ne etkiler ne de bunları zaafa uğratır.
  • Bu web sayfasındaki bilgiler, sadece kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanılabilir. Yani, ticari amaçla Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık referans gösterilerek içeriğin dağıtımının yapılmaması ve sayfa içeriğindeki telif hakkı ve diğer telif haklarının korunmasına ilişkin bilgilerin saklı kalması kaydıyla, bu sayfada Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık tarafından yayınlanan her dokümanı okuyabilir, kopyalayabilir, yazıcıdan çıkartabilir ve dağıtabilirsiniz. Bu web sayfasındaki hiç bir şey Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık tarafından yazılı izin olmadıkça değiştirilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, lisans hakkı verilemez, devredilemez ya da satılamaz.
  • Bu sitede görünen tüm tescilli markalar, logolar, yazılar, görseller ve bilgisayar yazılımları , tersi belirtilmediği sürece, Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık veya bağlı şirketlerinin mülkiyetindedir. Yukarıda geçen izin verilen durumlar haricinde, logoların, görsellerin kullanımı yasaktır. Bu sitede yer alan materyallerin yetkisiz kullanımı veya dağıtımı, ilgili kanunlar çerçevesinde cezalandırılabilir.
  • Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık bu sitede yer alan bilgileri veya materyalleri güncelleştirmeyi taahhüt etmez. Önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda bilgilerde değişiklik yapılabilir ve sitenin yeni yayınında dahil edilir. Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık, sözleşmeye dayanan, kesin sorumluluk yada başka hususlara bakılmaksızın, sitenin veya içeriğinin kullanılmasından veya kullanılamamasından dolayı, doğrudan veya dolaylı, cezayı gerektiren, kazara, özel, birşeyin sonucu olarak oluşan hasarlardan veya diğer hasarlardan önceden hasar olasılığı bilinse dahi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu site üçüncü partilerin sahip olduğu sitelere bağlantı verebilir. Ancak bu bağlantı ziyaretçilerin kolaylığı içindir ve Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık içerik , bilginin doğruluğu veya gizlilik politikasına ilişkin sorumluluk yüklenmez.
  • Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık kişilerin mahremiyetine saygı duyar ve kişinin bilgilerini Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık’a gönüllü olarak verdiği durumlar dışında bilgi toplamaz veya yönetmez. Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık, bilginin toplanması ve kullanılmasını kontrol eden ulusal bilgi koruma kanunlarına uyar. Bir isteğinizi yerine getirebilmek için isminiz, e-mail adresiniz ve posta adresiniz üçüncü partilere verilebilir. Yukarıda belirtilenlerin dışında hiç bir bilgi üçüncü partilerle paylaşılmaz veya satılmaz.
  • Normal web sayfası kullanımında otomatik olarak topladığımız ve sakladığımız tek bilgi tipik internet server giriş bilgileridir. Bu bilgi bize kim olduğunuzu veya kişisel olarak sizinle ilgili herhangi başka bir bilgi vermez. Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık www.varismerkezi.com.tr  , www.varixclinic.com  ve www.kalpdamarcerrahisi.info  web sitelerinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virus koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, www.varismerkezi.com.tr  , www.varixclinic.com ve www.kalpdamarcerrahisi.info web sitelerine girmesi nedeniyle , kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
  • Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme ve www.varismerkezi.com.tr  , www.varixclinic.com  ve www.kalpdamarcerrahisi.info web sitelerinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık www.varismerkezi.com.tr  , www.varixclinic.com  ve www.damarcerrahisi.info web sitelerinin hatasız olması için hertürlü tedbir almış olmakla birlikte , sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmez ve sorumlu tutulamaz.
  • www.varismerkezi.com.tr  , www.varixclinic.com  ve www.kalpdamarcerrahisi.info web sitelerinde kalp, damar, varis teşhis ve tedavisi ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Resmi makamlardan kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacı'nın Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde , Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
  • Kullanıcılar ile Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda , Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Op.Dr. Mustafa Kemal Çalık www.varismerkezi.com.tr  , www.varixclinic.com  ve www.kalpdamarcerrahisi.info web sitelerinde, "kullanım şartları"nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Site Türkiye kanunlarına göre kurulmuş ve işletilmektedir. Site hakkındaki ihtilafların çözümünde Türkiye kanunları uygulanacaktır ve İstanbul Mahkemeleri yetkili olacaktır. www.varismerkezi.com.tr  web sitesi Tunamed Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Resmi Sitesidir.  

Op.Dr.Mustafa Kemal Çalık
Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı
*Varis Merkezi® - Varix Clinic® Direktörü
İstanbul 
varis@varismerkezi.com.tr

.